O Nas - Mini Clinic Białystok

O nas

Kosmetologia podparta technologią

MINI CLINIC to kosmetologia medyczna dostosowana do Twoich potrzeb

Przy współpracy z najlepszymi markami z branży medycyny estetycznej i kosmetologii stworzyliśmy na Podlasiu miejsce, w którym nie satysfakcjonują  nas tylko doraźne efekty. Pracujemy na długotrwały sukces i dążymy do spełnienia Twoich oczekiwań.

Tylko najnowocześniejsza technologia, podparta solidną wiedzą i praktyką zagwarantuje rezultaty o jakich marzysz.

Bazowe wykształcenie zapewnił nam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, jednak kosmetologia medyczna jako prężnie rozwijająca się dziedzina, obliguje nas do permanentnego rozwoju, na który przekłada się udział w licznych kongresach naukowych, sympozjach, targach kosmetycznych oraz szkoleniach branżowych. Ciągły postęp pozwala nam na wprowadzanie najnowszych rozwiązań, co gwarantuje możliwie najlepsze efekty, w najkrótszym czasie.

Specjalizujemy się w medycynie przeciwstarzeniowej i kosmetyce laserowej.

Stosujemy wyłącznie sprawdzone preparaty renomowanych firm i najnowszy sprzęt, będąc jednocześnie na bieżąco z najświeższymi trendami w kosmetologii. Dlatego do współpracy wybraliśmy topowe marki jak LightSheer, LPG®, Mediderma, Klapp. Wybrane marki reprezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają certyfikaty.

Kierując się naturalnością i holistycznym podejściem do zdrowia, oferujemy nieinwazyjne zabiegi kosmetologii medycznej, zapewniając jednocześnie ich skuteczność, bezpieczeństwo i spektakularne efekty.

W naszej ofercie można przede wszystkich znaleźć zabiegi z zakresu:

  1. depilacji laserowej – LightSheer® DESIRE,
  2. modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, niwelowania cellulitu, poprawy kondycji skóry, wygładzenia zmarszczek, rozświetlenia, ujędrnienia skóry – Endermologie® LPG Alliance,
  3. spłycenia zmarszczek i blizn, poprawy napięcia skóry, redukcji przebarwień, rozstępów – mezoterapia mikroigłowa Nanopore, peelingi chemiczne Mediderma,
  4. medycyny anti-aging – mezoterapia bezigłowa SkinShooter HC3 oraz inne zabiegi z marką Klapp.

Zapewniamy profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, ponieważ doceniamy zaufanie jakim nas obdarzacie, poddając się zabiegom.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej konsultacji.

Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas
Wierzbowa 12 lok. 4A, 3 PIĘTRO, Białystok
+ 48 513 011 019
info@miniclinic.net